Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny

Japonské posuvné stěny jsou velmi jednoduchým moderním prvkem, díky kterému můžete docílit zastínění velkých prosklených ploch, či rozdělení prostoru na více částí. Jejich využití se meze nekladou. Dalším způsobem využití je například zakrytí výklenku nebo vytvoření šatního prostoru.


  • Design
  • Zastínění velkých ploch
  • Rozdělení prostoru

 

Systém japonské posuvné stěny

Japonská posuvná stěna se skládá z hliníkového profilu, který je připevněn na strop. Hliníkový profil může být dvou až pěti drážkový, a to podle počtu panelů (neboli pásů látek). Samotné panely jsou k jezdcům připevněny pomocí pohledové lišty, nebo suchého zipu.

Výběr vhodné látky

Panely lze vytvořit z kolekce látek jak pro rolety, tak pro závěsy. Tyto kolekce látek, které tvoří širokou škálu barev, materiálů a designových prvků. Díky obrovskému výběru si můžete být jistí, že si vždy vyberete takovou látku, která se bude barevně hodit do interiéru vašeho domova. Díky široké škále materiálů máte možnost vybírat si i z látek s různým stupněm zastínění, a to od látek průsvitných, až po látky zcela zatemňující. Počet panelů, ale i jejich šířku, či uspořádání si určuje sám zákazník.

Pro náročné klienty je zde možnost ušití panelu z látky dodané zákazníkem.

 Častým dotazem je, jak se zbavit drobných nečistot na látce. Odpovědí na tuto otázku je navlhčený hadřík, kterým se dají vyčistit ony nečistoty, nebo vysavač, za použití nejnižšího stupně síly sání.

Ovládání japonských posuvných stěn

Ovládání se dělí na ovládání ruční a nebo motorické. Při potřebě zastínění širší plochy než je 5700mm lze využít pouze motorického ovládání. Manuálním ovládáním se rozumí buď tahem za látku (což ovšem nedoporučujeme z důvodu znečištění látky), tahem za tyč, která je připevněna k jezdci, a nebo pomocí magnetu, který se připevní na látku, a díky kterému se látka neznečistí.

Ceník japonských posuvných stěn

Stejně jako u všech našich výrobků, tak i japonské posuvné stěny jsou vyráběny přesně na míru dle Vašich požadavků. Z toho důvodu je důležité, abychom před zpracováním nabídky věděli rozměry a Vaše požadavky, abychom Vám byli schopni zpracovat co nejvýhodnější cenovou nabídku.

Technická specifikace

  • Max. šířka: 5700mm (dle použitého ovládání- pro motorické ovládání až 24000mm)
  • Max. výška: 3000mm