Markýzy

Markýzy

Terasy, zimní zahrady, balkóny, čí výlohy, to vše lze zastínit pomocí markýzy bez jakéhokoliv omezení prostoru pro jejich užívání. V naší nabídce naleznete jak systémy pro zastínění šikmých, tak i horizontálních ploch. Pro každou z námi prodávaných markýz je typický určitý prvek, tím může být typ kazety, způsob instalace, provedení ramen, čí sklon. Markýza by měla součástí domu jako celku, a proto je důležitý výběr správně šířky a délky výsuvné markýzy.


  • Zastínění venkovních ploch
  • Manuální i elektrický pohon
  • Velký výběr látek
  • Možnost dalšího příslušenství

 

Výběr vhodné látky

Pro systémy markýz doporučujeme kvalitní látky (nejlépe s akrylátovým zátěrem), které jsou barevně a tvarově stálé. Kolekce látek, ze kterých si můžete vybírat je široká, a tudíž se nemusíte bát, že by jste si vhodný design látky nevybrali.

Konstrukce markýzy je běžně vyráběna v několika barevných provedeních. Za příplatek je ovšem možné i lakování do odstínu RAL.

Montáž markýzy a její ovládání

Montáž markýzy je poměrně náročná, a proto máme vyškolené pracovníky, kteří jsou schopní Vám ji bez problémů nainstalovat.

Ovládání je dvojí, a to buď manuálně, pomocí kliky, a nebo motoricky. Při větších rozměrech doporučujeme motorické ovládání.

Možnost dalších prvků

Na výběr máme ze tří prvků, a to větrným a slunečním čidlem, přidávaným topným tělesem a systémem LED osvětlení.

Větrné a sluneční čidlo, fungují na principech sledovaného faktoru, který vydá pokyn pro vytažení či stažení markýzy tak, aby nedošlo k jejímu poničení například při silném větru.

Přídavné tepelné těleso prodlouží posezení na vaší terase, či balkóně v letních večerech, či v již chladnějších dnech.

Systém LED osvětlení, je funkcí pro zvýšení Vašeho komfortu. U některých typů je možné integrovat osvětlení přímo do ramene markýzy.

Ceník markýz

Stejně jako u všech našich výrobků, tak i markýzy jsou vyráběné přesně na míru dle Vašich požadavků. Z toho důvodu je důležité, abychom před zpracováním nabídky věděli rozměry a Vaše požadavky, abychom Vám byli schopni zpracovat co nejvýhodnější cenovou nabídku.

Technická specifikace

  • Max. šířka: až 15000mm (dle použitého systému)
  • Max. výška: až 4000mm (dle použitého systému)