Plissé

Plissé

Plissé je často zařazována pod sekci žaluzie, ale na naši internetové stránce je uvedena jako samostatný produkt, a to díky jejímu specifickému vzhledu. Jedná se tedy o skládanou látkovou žaluzii, které neplní jen funkci ochrany před přímým slunečním světlem, ale také je velice moderním a designovým prvkem, který může prostředí Vašeho domova naprosto změnit. 


  • Elegance
  • Velký výběr látek
  • Praktičnost

Výběr vhodné látky

Kolekce látek, které jsou v naší nabídce, tvoří širokou škálu barev, materiálů a designových prvků. Díky obrovskému výběru si můžete být jistí, že si vždy vyberete takovou látku, která se bude barevně hodit do interiéru vašeho domova. Díky široké škály materiálů máte možnost vybírat si i z látek s různým stupněm zastínění, a to od látek průsvitných, až po látky zcela zatemňující.

Častým dotazem je, jak se zbavit drobných nečistot na látce. Odpovědí na tuto otázku je navlhčený hadřík, kterým se dají vyčistit ony nečistoty, nebo vysavač, za použití nejnižšího stupně síly sání.

Systém a ovládání Plissé

Ve srovnání s klasickou interiérovou žaluzií, lze plissé ovládat jak pomocí spodního profilu, tak pomocí horního profilu, což umožňuje vytvořit stínící pruh libovolné výšky v libovolné prosklené části. Zajímavou nabídkou jsou i plissé se dvěma látkami, díky kterým můžete měnit vzhled vašeho domova.

Plissé lze ovládat manuálně pomocí plastového madla, či šňůrky s integrovanou brzdou.

Ceník žaluzií Plissé

Stejně jako u všech našich výrobků, tak i žaluzie plissé jsou vyráběné přesně na míru dle Vašich požadavků. Z toho důvodu je důležité, abychom před zpracováním nabídky věděli rozměry a Vaše požadavky, abychom Vám byli schopni zpracovat co nejvýhodnější cenovou nabídku.

Technická specifikace

  • Min. šířka: 150mm
  • Max. šířka: dle šíře látky