Kazetové systémy

Kazetové systému

Rolety s kazetovým systémem jsou roletou s celohliníkovou konstrukcí. Roleta je opatřena jak vodícími lištami, jež zabraňují pronikání světla, tak kazetou, do které se roleta při vytažení navíjí. Kazetový systém je vhodný především do školních učeben, pracovních prostor, laboratoří, či promítacích sálů, kde je potřeba docílit úplného zatemnění.


  • Plně zatemňující funkce
  • Jednoduchost

 

Popis kazetového systému

Kazetový systém je opatřen, jak již bylo zmíněno, celohliníkovou konstrukcí. Při vytažení je látka navíjena na toč uloženou v horní kazetě, jejíž velikost je určena dle rozměrů rolety. Kartáč v dolní části lišty rolety zabraňuje pronikání nežádoucích slunečních paprsků. Vybírat si můžete z několika barevných provedeních tak, aby rolety vyhovovaly Vašim požadavkům.

Ovládání kazetového systému

S ohledem na šířku a výšku plochy určené k zastínění pomocí kazetového systému lze rolety ovládat manuálně nebo motoricky. Při výběru manuálního ovládání doporučujeme asistenční pružinu, která usnadní ovládání a pohyb rolety.

Ceník kazetového systému

Stejně jako u všech našich výrobků, tak i rolety s kazetovým systémem jsou vyráběné přesně na míru dle Vašich požadavků, či typu oken. Z toho důvodu je důležité, abychom před zpracováním nabídky věděli rozměry a veškeré Vaše požadavky, abychom Vám byli schopni zpracovat co nejvýhodnější cenovou nabídku.

Technická specifikace

  • Max. šířka: až 4500mm (dle použitého průměru toče)
  • Max výška: až 6000mm (dle použitého průměru toče, způsobu ovládání a výběru látky)