Rolety do střešních oken

Rolety do střešních oken

V dnešní době jsou často obývány podkrovní prostory, které jsou specifické střešními okny. Možností pro zastínění střešních oken a šikmých ploch není mnoho, a to především z důvodu nutnosti perfektního vypnutí dané látky. Právě rolety do střešních oken ale tento problém vyřeší.


  • Zamezení průniku a úniku tepla z interiéru a do interiéru

Výběr vhodné látky

Naše aktuální kolekce látek tvoří širokou škálu barev a materiálů. Díky široké škály materiálů máte možnost vybírat si z látek s různým stupněm zastínění, a to od látek průsvitných, až po látky zcela zatemňující. Vybírat lze i z nehořlavých látek, látek tlumících hluk, či látek s obsahem teflonu, které lze využít ve vlhkém prostředí.

Častým dotazem je, jak se zbavit drobných nečistot na látce. Odpovědí na tuto otázku je navlhčený hadřík, kterým se dají vyčistit zmiňované nečistoty, nebo vysavač, za použití nejnižšího stupně síly sání.

Ceník rolet do střešních oken

Stejně jako u všech našich výrobků, tak i rolety do střešních oken jsou vyráběné přesně na míru dle Vašich požadavků, či typu oken. Z toho důvodu je důležité, abychom před zpracováním nabídky věděli rozměry a veškeré Vaše požadavky, abychom Vám byli schopni zpracovat co nejvýhodnější cenovou nabídku.

Technická specifikace

  • Max. šířka: až 1200mm
  • Max. výška: až 1400mm