Twintex

Twintex

Rolety typu Twintex jsou velmi moderním a multifunkčním výrobkem, kterým lze nahradit klasické záclony.


  • Design
  • Možnost regulace průniku světla

Popis rolety Twintex

Díky širokému výběru látek se rolety mohou podílet na osobitém stylu a příjemném vzhledu interiéru. Rolety jsou vhodné jak do bytu, tak do domu, ale i do kancelářských prostorů. Typ Twintex je jedním z nejnovějších trendů v oblasti stínící techniky. Díky originálnímu vzhledu, kdy se střídají zatemňovací a transparentní pruhy, jsou rolety často označovány jako látkové rolety den a noc. Pomocí překrývání právě zatemňovacích a transparentních pruhů si můžete regulovat množství světla, které Vám bude pronikat do místnosti. Šířka jednotlivých pruhů je závislá na typu látky. Pokud je instalování více rolet vedle sebe, naši montéři se vždy snaží docílit perfektního a jednotného vzhledu rolet.

Při vytažení je látka navíjena na trubku, díky čemu se lze skrýt roletu do velmi malého obalu. Údržba rolety není nijak náročná. Na vše Vám postačí navlhčený hadřík, kterým se lze zbavit drobných nečistot, nebo vysavač při použití nejnižšího stupně sání.

Provedení rolet Twintex

Rolety Twintex se přizpůsobí Vašemu přání. Nejčastějšími barvami jsou barva bílá a šedá, pokud ovšem budete chtít jakoukoliv jinou barvu, stačí navštívit naši vzorkovnu, kde si můžete vybrat to, co Vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte z plastového, či kovového řetízku. Návin látky je možné skrýt do kazety, která může být nalakována do barevných tónu vašeho domova. Obrovskou výhodo u rolet Twintex je, že můžete nakombinovat jednotlivé typy a barevná provedení jak konzol (popřípadě kazety), tak spodních zátěžových lišt, tak již zmiňovaného řetízku.

Montáž rolety Twintex

U rolet je možná dvojí montáž, a to na stěnu, nebo na strop. Na rozdíl od klasických látkových rolet je roleta dodávaná společně s montážním profilem, který instalaci buď pro naše montéry, nebo pro Vás velice zjednodušuje.

Ceník Twintexu

Stejně jako u všech našich výrobků, tak i rolety Twintex jsou vyráběné přesně na míru dle Vašich požadavků. Z toho důvodu je důležité, abychom před zpracováním nabídky věděli rozměry a Vaše požadavky, abychom Vám byli schopni zpracovat co nejvýhodnější cenovou nabídku.

Technická specifikace

  • Max. šířka: až 2600mm
  • Max. výška: až 3000mm

Pokud vaše okna přesahují maximální rozměry, není problém najít společné řešení, kterým může byt rozdělení požadovaných rozměrů na dvě, či více rolet Twintex.