Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie jsou vyráběny z přírodního kvalitního materiálu, který svou osobnostní vnese do interiéru teplo a útulno. Tento typ žaluzií je využívám jak do soukromých, tak do komerčních prostor. U dřevěných žaluzií je nutno mít na paměti, že se jedná o přírodní materiál, který reaguje na vnější vlivy, jako je vlhkost, zvýšená teplota prostřední, a nebo působení přímého slunečního záření.


  • Luxusní vzhled
  • Přírodní materiály

Materiál využívaný pro výrobu lamel

Lamely jsou vyráběny z kvalitního dřeva, kterým je africká vrba Abachi, jenž zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Právě přírodní materiál dodává žaluziím jejich luxusní vzhled.

Nabídka lamel a jejich barevné provedení

Lamely pro horizontální žaluzie nabízíme v šířce 25, 35, 50 a 70mm. Dle výběru šířky lamel se poté odvíjí výška paketu při vytažení žaluzie. Lamely jsou vzájemně propojeny žebříčkem nebo páskou, kterou vždy ladíme k barvě žaluzie. V kolekci je celkem 25 odstínů. V případě vertikálních žaluzií je šířka lamel 89mm.

Dle Vašich požadavků může být na dřevu zachována jeho přirozená struktura dřeva. Lamely lze ovšem také lakovat do již zmiňovaných barevných odstínů naší kolekce, a nebo je obalit kůží. Pokud by jste chtěli barvu vybírat z většího množství barev, lze barvu vybírat dle vzorníků RAL a NCS.

Ovládání dřevěných žaluzií

Dřevěné žaluzie lze ovládat dvojím způsobem, a to buď manuálně, a nebo motoricky. Pro žaluzie větších rozměrů doporučujeme motorické ovládání a to především díky váze, která je při použití dřeva rukou neutažitelná.

Ceník dřevěných žaluzií

Stejně jako u všech našich výrobků, tak i dřevěné žaluzie jsou vyráběné přesně na míru dle Vašich požadavků. Z toho důvodu je důležité, abychom před zpracováním nabídky věděli rozměry a Vaše požadavky, abychom Vám byli schopni zpracovat co nejvýhodnější cenovou nabídku.

Technická specifikace – horizontální

  • Max. šířka: až 3600mm
  • Max. výška: až 3500 mm

Technická specifikace – vertikální

  • Max. šířka: až 3500mm
  • Max výška: až 3000mm